OKWN

Acrogym uitslag O.K.W.N. – 18 juni 2016 Beverwijk E junior Damesgroep: 9. Alissa, Bo en Nina 22.250 D senior Damesgroep: 3. Kiara, Tessa en Marieke 25.450 6. Alyssa, Ineke en Mayra 24.450 D junior Damesgroep: 3. Nikki, Myra en Sanne 23.400 4. Jennifer, Mette en Sarissa 23.350 4de plaats DEMO avond! Het O.K.W.N. heeft een […]

Toestelkampioenschappen

Selectie turnen uitslag Toestelkampioenschappen – 9-4-2016 Jeugd 1 D1 Sascha Brug 7de, Sprong 4de, Balk 4de en Vloer 1ste Instap D1 Sarah Sprong 11de, Brug 11de, Balk 15de, Vloer 11de Bo Sprong 2de, Balk 8ste, vloer 5de en Brug 1ste Sarissa Sprong 3de, Balk 17de, Vloer 6de en Brug 3de Noesa Sprong 15de, Brug 5de, […]

Competitie 3

Selectie turnen uitslag Competitie 3 – 12 & 13 maart / 5 juni 2016 4de Divisie: Instap D1 2. Sarah 54,88 3. Bo 54,63 6. Sarissa 53,48 9. Noesa 52,63 Pupil 1 D1 1. Kiara 57,85 Jeugd 1 D1 3. Sascha 51,00 Jeugd 2 F 6. Sabine 53,50 Junior E 3. Zoe 45,33 6. Susan […]

(Halve) finales

Acrogym uitslag halve finales & finale 2016 – Zwolle 24 april D senior damesgroep: 2de plaats: Tessa, Marieke en Kiara: 25.850 punten Doorgestroomd naar de Finale (N.K.) D/E in Zwolle op 4 juni a.s. 21 mei D junior damesgroep: 21ste plaats Jennifer, Mette en Sarissa: 24.550 punten FINALE: 4 Juni 2016 D senior Damesgroep 16de […]

Regio kampioenschap

Selectie turnen uitslag Regio Kampioenschap Zaterdag 16 april in Beverwijk Finale D1 en D2 Pupil 1: 2de Kiara Lodewijks (doorgestroomd naar Districtskampioenschappen D1/D2 op 4 juni in Amsterdam) D1 instap: 26ste Noesa Ris Jeugd 1 D1: 20ste Sascha Jak Zondag 17 april Bergschenhoek Finale 3de divisie jeugd: 2de Mexx de Vries (doorgestroomd naar het Bondskampioenschap […]

Finale Noord

Selectie turnen uitslag Finale Noord Zaterdag 19 maart in Wervershoof Finale Noord 4de en 5de divisie (doorstroming uit de competitiewedstrijden) Pupil 1: 1ste Kiara (doorgestroomd) Instap D1: 14de Noesa  (doorgestroomd) 17de Sarah 18de Sarissa 1 Jeugd1 D1 14de Sascha (doorgestroomd)

Plaatsingswedstrijd 2

Acrogym Plaatsingswedstrijd 2 – 19 maart 2016 in Wormer D Junioren Damesgroep: Jennifer, Mette en Sarissa 2de met 24.700 punten D Senior Damesgroep: Mayra, Ineke en Alyssa 7de met 23.350 punten E junior Damesgroep: Alissa, Nina en Bo 7de met 23.200 punten Doorgestroomd naar de halve finales: Tessa, Marieke en Kiara na PW 1 Jennifer, […]

Plaatsingswedstrijd 1

Acrogym uitslag Plaatsingswedstrijd 1 – 6 februari 2016 Beverwijk D Junioren Damesgroep: Jennifer, Mette en Sarissa 2de met 23.600 punten D Senior Damesgroep: Tessa Mariek en Kiara 1ste met 25.500 punten Mayra, Ineke en Alyssa 5de met 22.950 punten E junior Damesgroep: Alissa, Nina en Bo 5de met 22.950 punten 2 van de 4 teams […]

Competitie 2

Selectie turnen uitslag Competitie 2 – 16/17 januari 2016 4de Divisie: Instap D1 5. Sarissa 51,85 8. Sarah 50,50 13.Bo 47,85 17.Noesa 46,90 Pupil 1 D1 2. Kiara 53,80 12.Morgaine 43,10 Jeugd 1 D1 2. Sascha 51,90 Jeugd 2 F 1. Sabine 47,45 3. Julia 45,45 Junior E 3. Zoe 45,53 8. Calina 42,95 10.Susan […]

Competitie 1

Selectie Turnen uitslag Competitie 1 Wedstrijden van 7 en 8 november 2015 Sporthal Wormer  (4de en 5de divisie) en 6 december 2015 Turnace Amsterdam (3de divisie) 3de DIVISIE Jeugd 2: 4. Mexx de Vries 43,95 4de DIVISIE Jeugd 1: 8. Sascha Jak  47,60 Junior E: 8 . Susan Butter  45,00 9 . Zoë de Best […]